Норми і корисні вправи для розвитку дитини
Розвиток дитини в 1 місяць
Розвиток дитини в 2 місяці
Розвиток дитини в 3 місяці
Розвиток дитини в 4 місяці
Розвиток дитини в 5 місяців
Розвиток дитини в 6 місяців
Розвиток дитини в 7 місяців
Розвиток дитини в 8 місяців
Розвиток дитини в 9 місяців
Розвиток дитини в 10 місяців
Розвиток дитини в 11 місяців
Розвиток дитини в 12 місяців
Розвиток дитини в 2 роки
Розвиток дитини в 3 роки
Розвиток дитини в 4 роки

Наш сайт ми створили для того, щоб допомогти молодим батькам виховати щасливу і здорову дитину. У нас ви знайдете інформацію про розвиток, харчування і здоров'я малюка, вирішите безліч виникаючих проблем.

Кожна дитина вимагає індивідуального підходу, тому у нас ви зможете проконсультуватися з фахівцями.

Народження маленького чоловічка, якого з нетерпінням чекаєш, – саме чудове мить в житті. Цю просту, відчутну серцем кожної матусі фразу Я якось давно побачила на просторах інтернету. І я з нею повністю згодна: немає моменту більш хвилюючого і прекрасного, ніж народження малюка.

Життя ще більше наповнюється змістом, а серце – ніжністю і любов'ю. Цей момент прекрасний, але є в ньому і невелике почуття тривоги: чи зможу я зробити все, як потрібно для крихти? Тут як ніколи важлива підтримка не тільки з боку близьких людей, але і з боку фахівців.

У процесі виховання дітей найважливіша роль відводиться батькам дитини і їх психологічному настрою. Батькам варто відповідально ставитися до своєї поведінки, словами, способу життя, адже дитина часто «копіює» своїх батьків. Це дієвий і перевірений підхід, який може змінити не тільки ваше життя на краще, але і виховати щасливого малюка, готового справлятися з усіма труднощами.

Вірте в себе, вірте в свою дитину — і все вийде!